Cena: |
104,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
104,03 |
zł netto |
Cena: |
127,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
127,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przenośny NAŚWIETLACZ reflektor projektor LED 50W-B 4000K 5250lm IP65 STATO KANLUX
Kanlux STATO LED to przenośny reflektor o podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne (IP65), który idealnie nadaje się do oświetlania obszarów podczas remontów lub prac budowlanych. Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia reflektora oraz statywu, możesz oświetlić różne płaszczyzny, co pozwala na dokładne doświetlenie obszaru.
Oferuje lepszą reprodukcję barw (współczynnik oddawania barw CRI=80) niż większość innych reflektorów, co sprawia, że jest on idealny do użytku wewnątrz pomieszczeń. Dzięki dołączonemu 2-metrowemu kablowi z wtyczką, korzystanie z tego oświetlenia jest wygodne i praktyczne.
Parametry techniczne: Przenośny NAŚWIETLACZ reflektor projektor LED 50W-B 4000K 5250lm IP65 STATO KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Moc lampy głównej | 50 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Przekrój przewodu | 1 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 5250 lm |
| Szerokość | 290 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Wysokość/głębokość | 278 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
Pliki do pobrania
29223 -
m/download/14766608/29223.pdf [865.81 kB]
CE_1017 STATO N LED 30W_50W v1_PL -
m/download/13165352/ce-1017-stato-n-led-30w-50w-v1-pl.pdf [839.08 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135