Cena: |
25,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,63 |
zł netto |
Cena: |
31,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
255 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka ściemnialna IQ-LED ES-111 12W-NW 850lm 4000K barwa neutralna 27319 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 12 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 78 mm |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 40000 |
| Moc lampy | 12 - 12 W |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 53 - 53 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 88 lm/W |
| Strumień świetlny | 1050 - 1050 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 45000 h |
| Średnica | 111 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Trzonek | GU10 |
Pliki do pobrania
27319 -
m/download/14766298/27319.pdf [825.65 kB]
IQ-LED A60_C37_G45_ES111 - TUV_cert_PL -
m/download/13161436/iq-led-a60-c37-g45-es111-tuv-cert-pl.pdf [462.65 kB]
CE_1024 IQ-LED ES-111 12W v1_PL -
m/download/13165086/ce-1024-iq-led-es-111-12w-v1-pl.pdf [805.42 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135