Cena: |
48,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,67 |
zł netto |
Cena: |
59,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,86 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PL-LIN-Z61100-840 280X20-LV HVVS240OSRAM MODUŁY LED LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | C |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 280 mm |
| Do oświetlenia ogólnego | tak |
| Do różnego rodzaju znaków drogowych | nie |
| Do sygnalizacji kolejowej | nie |
| Do świetlnej sygnalizacji drogowej | nie |
| Do wyświetlaczy matrycowo punktowych | nie |
| Do zasilania napięciowego | nie |
| Do zasilania prądowego | tak |
| Kąt wiązki | 120.00 - 120.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba diod LED | 36 |
| Moc lampy | 5.90 - 5.90 W |
| Model elastyczny | nie |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Napięcie lampy | 23.6 - 23.6 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Strumień świetlny | 1142 - 1142 lm |
| Szerokość | 20 mm |
| Średnia trwałość znamionowa | 50000 h |
| Światłość | 367 cd |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM3 |
| Wymagany zewnętrzny sterownik | tak |
| Wysokość | 5 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
asset-10579409 -
m/download/23055479/asset-10579409.pdf [940.06 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135