Cena: |
89,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
89,50 |
zł netto |
Cena: |
110,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ST5HO54-1.2M 26W 865 HF TUBA LED LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | D |
| Materiał bańki | Szkło |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 29 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 1163 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | tak |
| Kąt wiązki | 190.00 - 190.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 200000 |
| Moc lampy | 26.00 - 26.00 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 40 - 70 V |
| Prąd znamionowy | 147 - 147 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 153 lm/W |
| Strumień świetlny | 4000 - 4000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 50000 h |
| Średnica | 17 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM5 |
| Trzonek | G5 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 4000 lm |
Pliki do pobrania
asset-13146347 -
m/download/23047444/asset-13146347.pdf [41.27 kB]
asset-13016007 -
m/download/23047443/asset-13016007.pdf [1.17 MB]
asset-13063036 -
m/download/23047441/asset-13063036.pdf [2.83 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135