Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Naświetlacz LED 2x30W 2700lm 4000K IP65 Na Statywie WORKLIGHT TRIPOD Roboczy Przenośny 4058075213951 LEDVANCE
Przenośny naświetlacz lampa robocza w kolorze ciemnoszarym uznanej na rynku oświetleniowym marki LEDVANCE z serii WORKLIGHTS TRIPOD to nowoczesne robocze oświetlenie, które cechuje się bardzo dobrą jakością emitowanego światła oraz wysoką trwałością. Profesjonalne wykonanie oraz wykorzystanie najnowszej technologii LED sprawia, że prezentowany zestaw naświetlacz spełni swoje zadanie nawet w najtrudniejszych warunkach.
Parametry techniczne: Naświetlacz LED 2x30W 2700lm 4000K IP65 Na Statywie WORKLIGHT TRIPOD Roboczy Przenośny 4058075213951 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | F |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 60 W |
| Materiał pokrywy ochronnej | Inne |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 5400 - 5400 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Zabezpieczenie powierzchni | Malowanie proszkowe |
| Odporność udarowa | IK06 |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 780.00 mm |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | nie |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego | nie |
| Głębokość | 1750 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba źródeł światła | 0 |
| Montaż do podłoża | tak |
| Montaż na szynie prądowej | nie |
| Montaż na trawersie | nie |
| Montaż ścienny | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Odbłyśnik | Matowy |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | Brak |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Powierzchnia szczotkowana | nie |
| Prąd znamionowy | 290.000 - 290.000 mA |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 290.000 - 290.000 mA |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Regulacja | Uchylny |
| Rodzaj dyfuzora światła | Reflektor/odbłyśnik |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Elektroniczny układ zapłonowy (EVG) |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 90 lm/W |
| Strumień świetlny | 5400 - 5400 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 5400 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 680 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Inne |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.90 |
| Wysokość | 1750 mm |
| Wysokość/głębokość | 1750.00 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z gniazdem wtykowym | nie |
| Z obsługą IFTTT | tak |
| Z pokrywą ochronną | nie |
| Z uchwytem do statywu | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - +45 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 30000 h |
Pliki do pobrania
asset-6935634 -
m/download/23055365/asset-6935634.pdf [280.81 kB]
asset-8936379 -
m/download/23055363/asset-8936379.pdf [863.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135