Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa Podtynkowa Panel LED DOWNLIGHT 4,5W 550lm CCT 12cm SMART+ WIFI 4058075573253 LEDVANCE
Nowoczesna Oprawa Panel LED z serii DOWNLIGHT SMART+ WiFi renomowanej i cenionej w branży oświetleniowej firmy LEDVANCE. Główną charakterystyczną cechą lampy LED jest możliwość bezpośredniego sterowania nim przy pomocy aplikacji mobilnej LEDVANCE SMART+, dodatkową zaletą jest funkcja sterowania głosem przy pomocy Asystenta Google lub Amazon Alexa. PANEL LED LEDVANCE został wyposażony w energooszczędne źródło światła. Oprawa sufitowa to innowacyjne i inteligentne urządzenie,które ma swoje zastosowanie wewnątrz, najlepiej sprawdzi się jako oświetlenie ogólne jak i ozdobne w salonie, pokoju dziecięcym, biurze lub kuchni. Decydując się na zakup prezentowanego PANELU LED, możemy być pewni, że otrzymujemy produkt najlepszej jakości, gotowy do szybkiego i łatwego montażu.
Parametry techniczne: Oprawa Podtynkowa Panel LED DOWNLIGHT 4,5W 550lm CCT 12cm SMART+ WIFI 4058075573253 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | F |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 8 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Żywotność znamionowa L90/B10 przy 25°C | 25000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 120 mm |
| Długość wbudowania | 105 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu ściennego | nie |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | tak |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | tak |
| Liczba biegunów | 2 |
| Montaż ścienny | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy | 80.000 - 80.000 mA |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj rastra | Matowy |
| Skuteczność świetlna oprawy | 70 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 550 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość wbudowania | 105 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Średnica wbudowania | 105 mm |
| Średnica zewnętrzna | 120 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 6500 K |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Wysokość/głębokość | 24 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 35 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 25000 h |
Pliki do pobrania
asset-13038017 -
m/download/20264441/asset-13038017.pdf [204.04 kB]
asset-13029613 -
m/download/20264439/asset-13029613.pdf [576.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa Podtynkowa Panel LED DOWNLIGHT 4,5W 550lm CCT 12cm SMART+ WIFI 4058075573253 LEDVANCE
Cena: |
12040brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135