Cena: |
261,35 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
261,34 |
zł netto |
Cena: |
321,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
321,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa sufitowa ścienna LED COMPACT IK10 24W 3000K Ciepła 4058075062207 LEDVANCE
Oprawa ścienno-sufitowa z serii COMPACT IK10 uznanej na rynku marki LEDVANCE to innowacyjna lampa która cechuje się zintegrowanym źródłem światła LED oraz konstrukcją o dużej odporności na uderzenia. Znakomite parametry plafoniery zapewniają wysoką skuteczność świetlną przy znacznie zmniejszonej energooszczędności względem opraw z klasycznymi świetlówkami. Lampy LED z serii COMPACT gwarantują nam odporność na uderzenia IK10 oraz stopień ochrony przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych wody czy kurzu IP65. Plafon został wyposażony w źródło światła LED o mocy 24W które emituje barwę ciepłą 3000K, zaś strumień świetlny wynosi 1800lm. Montowana na suficie lub ścianie oprawa ta najlepiej sprawdzi się jako oświetlenie stref publicznych, schodów czy korytarzy. Kąt rozsyłu światła w oprawie wynosi 120°. Decydując się na zakup Oprawy LEDVANCE SURFACE COMPACT IK10 otrzymujemy produkt wysokiej klasy który zapewni nam światło na najwyższym poziomie przez bardzo długi czas użytkowania.
Parametry techniczne: Oprawa sufitowa ścienna LED COMPACT IK10 24W 3000K Ciepła 4058075062207 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Kuloodporność zgodnie z DIN 18032-3 | nie |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C10 | 28 |
| Maksymalna moc zestawu | 24 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP65 |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 1800 - 1800 lm |
| Żywotność znamionowa L80/B10 przy 25°C | 30000 h |
| Żywotność znamionowa L90/B10 przy 25°C | 15000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 850°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 300 mm |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba źródeł światła | 0 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 30 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 45 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Montaż ścienny | tak |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawka | Inne |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy | 110 - 110 mA |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Rodzaj dyfuzora światła | Soczewka / układ optyczny / panel |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Do okablowania przelotowego |
| Rodzaj osprzętu | Elektroniczny układ zapłonowy (EVG) |
| Rodzaj rastra | Inne |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 75 - 75 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1800 lm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Średnica zewnętrzna | 300 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM4 |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 61 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Malowanie proszkowe |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 50 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 50000 h |
Pliki do pobrania
asset-2541852 -
m/download/23061742/asset-2541852.pdf [851.75 kB]
asset-4144133 -
m/download/23061743/asset-4144133.pdf [655.59 kB]
asset-13057537 -
m/download/23061740/asset-13057537.pdf [1.48 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa sufitowa ścienna LED COMPACT IK10 24W 3000K Ciepła 4058075062207 LEDVANCE
Cena: |
19859brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
12040brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135