Cena: |
182,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
182,16 |
zł netto |
Cena: |
224,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
224,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa hermetyczna LED Damp Proof 1200 36W 4000lm 4000K IP65 Slim Value 4058075066458 LEDVANCE
Oprawa hermetyczna DampProof marki LEDVANCE ze zintegrowaną świetlówką LED o mocy 36W która emituje neutralną barwę światła 4000K oraz strumień świetlny 4000lm. Długość oprawy wynosi 120cm. Wykonana z wysokiej jakości materiałów OPRAWA LEDVANCE odznacza się wysoką klasą szczelności IP65, dzięki czemu nadaje sie ona do montażu na zewnątrz w miejscach gdzie występuje duża wilgoć lub zapylenie. Oprawa ta doskonale sprawdzi się jako oświetlenie główne w pomieszczeniach przemysłowych jak i magazynowych. Dodatkowo wraz z obudową w zestawie znajdują się klamry ze stali nierdzewnej z wkrętami zabezpieczającymi. Decydując się na zakup prezentowanej oprawy otrzymujemy produkt gotowy do montażu, który dzięki profesjonalnemu wykonaniu oraz najlepszej trwałości będzie użytkowany przez bardzo długi czas.
Parametry techniczne: Oprawa hermetyczna LED Damp Proof 1200 36W 4000lm 4000K IP65 Slim Value 4058075066458 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Kuloodporność zgodnie z DIN 18032-3 | nie |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C10 | 48 |
| Maksymalna moc zestawu | 36 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP65 |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 4000 - 4000 lm |
| Żywotność znamionowa L80/B10 przy 25°C | 27000 h |
| Żywotność znamionowa L90/B10 przy 25°C | 19000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 1200 mm |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | nie |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba źródeł światła | 0 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 77 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 77 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Montaż ścienny | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawka | Inne |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy | 200 - 200 mA |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Rodzaj dyfuzora światła | Soczewka / układ optyczny / panel |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Elektroniczny układ zapłonowy (EVG) |
| Rodzaj rastra | Inne |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 110 - 110 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 4000 lm |
| Szerokość | 35 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM5 |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 48 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Stan surowy |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 30000 h |
Pliki do pobrania
asset-2698628 -
m/download/23058144/asset-2698628.pdf [658.95 kB]
asset-4144059 -
m/download/23058145/asset-4144059.pdf [642.01 kB]
asset-13075144 -
m/download/23058141/asset-13075144.pdf [3.71 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa hermetyczna LED Damp Proof 1200 36W 4000lm 4000K IP65 Slim Value 4058075066458 LEDVANCE
Cena: |
19859brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135