Cena: |
58,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,19 |
zł netto |
Cena: |
71,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
71,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Panel LED Podtynkowy wpuszczany 12W 6500K DOWNLIGHT Slim DN155 okrągły 4058075079076 LEDVANCE
Panel LED uznanej na rynku marki LEDVANCE z serii DOWNLIGHT SLIM ROUND to innowacyjne płaskie oświetlenie które zostało wykonane z wysokiej jakości poliwęglanu. Oprawa wyposażona została w wydajne niewymienne źródło światła LED które cechuje się zmniejszonym poborem energii nawet do 60% względem opraw świetlówkowych. Niewielkie wymiary oraz prosty wyglą sprawiają że jest to świetny zamiennik starych opraw który idealnie sprawdzi sie jako oświetlenie ogólne. Płaska oprawa oświetleniowa o moc 12W emituje zimną barwę światła 6500K o strumieniu świetlnym 1020lm. Bardzo wąska obudowa jak i mała głębokość montażu to nie wszystkie zalety prezentowanej oprawy, reflektor został wykonany z nieżółknącego PMMA o długiej trwałości. Montaż prezentowanej OPRAWY PODTYNKOWEJ WPUSZCZANEJ jest bardzo łatwy, a sama instalacja jest banalnie prosta dzięki zintegrowanemu sterownikowi.
Parametry techniczne: Panel LED Podtynkowy wpuszczany 12W 6500K DOWNLIGHT Slim DN155 okrągły 4058075079076 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 12 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Stopień ochrony (IP) strony tylnej | IP20 |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 1020 - 1020 lm |
| Żywotność znamionowa L80/B10 przy 25°C | 20000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Inne |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 169 mm |
| Długość wbudowania | 155.0 mm |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba źródeł światła | 0 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 48 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 61 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Montaż do podłoża | nie |
| Montaż na szynie prądowej | nie |
| Montaż na trawersie | nie |
| Montaż ścienny | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Odbłyśnik | Brak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | Brak |
| Osprzęt wymienny | tak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Powierzchnia szczotkowana | nie |
| Prąd znamionowy | 7 - 71 mA |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 71.7 - 71.7 mA |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Regulacja | Bez regulacji |
| Rodzaj dyfuzora światła | Soczewka / układ optyczny / panel |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 85 - 85 lm/W |
| Strumień świetlny | 1020 - 1020 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1020 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 169 mm |
| Szerokość wbudowania | 155.0 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Średnica wbudowania | 155.0 - 155.0 mm |
| Średnica zewnętrzna | 169 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Wysokość/głębokość | 30 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 50.0 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 50 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 30000 h |
Pliki do pobrania
asset-3835005 -
m/download/23049414/asset-3835005.pdf [902.94 kB]
asset-13273599 -
m/download/23049415/asset-13273599.pdf [613.59 kB]
asset-1967012 -
m/download/23049413/asset-1967012.pdf [3.27 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Panel LED Podtynkowy wpuszczany 12W 6500K DOWNLIGHT Slim DN155 okrągły 4058075079076 LEDVANCE
Cena: |
6415brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135