Cena: |
45,03 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,03 |
zł netto |
Cena: |
55,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka LED Vintage 1906 LED CL PINECONE FIL GOLD 40 non-dim 4,5W/825 E27 4058075092037 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Materiał bańki | Szkło |
| Typ bańki | R39 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 168 mm |
| Kąt wiązki | 300.00 - 300.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Złoto |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kulisty |
| Lampa z włóknem | tak |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 100000 |
| Moc lampy | 4.00 - 4.00 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 32 - 32 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 117 lm/W |
| Strumień świetlny | 470 - 470 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 125 mm |
| Temperatura barwowa | 2400 - 2400 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.12 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 470 lm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED Vintage 1906 LED CL PINECONE FIL GOLD 40 non-dim 4,5W/825 E27 4058075092037 LEDVANCE
Cena: |
718brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1993brutto |
|
24 SZT |
24h |
Cena: |
896brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
397brutto |
|
34 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
949brutto |
|
1 OPK |
24h |
Cena: |
1539brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
335brutto |
|
36 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
532brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
673brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
1733brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
376brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
1657brutto |
|
6 SZT |
24h |
Cena: |
2083brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135