Cena: |
8,32 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,32 |
zł netto |
Cena: |
10,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: 64440 S AX 50W 12V GY6.35 ŻARÓWKA HALOGENOWA LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | T3,5 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 50 kWh |
| Długość całkowita | 44 mm |
| Do piekarników | nie |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Moc źródła światła | 50 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 12 - 12 V |
| Strumień świetlny | 910 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 2000 h |
| Średnica | 12 mm |
| Technika niskociśnieniowa | tak |
| Technika podczerwieni (IRC) | nie |
| Temperatura barwowa | 2950 K |
| Trzonek | GY6.35 |
| Żarnik pionowy (osiowy) | tak |
Pliki do pobrania
asset-13153906 -
m/download/23056542/asset-13153906.pdf [279.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135