Cena: |
467,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
467,59 |
zł netto |
Cena: |
575,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
575,13 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DALI PROFESSIONAL Sensor Coupler SYSTEM STEROWANIA LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 21 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Czujnik wielofunkcyjny |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Rodzaj sterowania | DALI |
| Szerokość | 30 mm |
| Wysokość | 21 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
asset-296530 -
m/download/23054666/asset-296530.pdf [196.13 kB]
asset-7619912 -
m/download/23054667/asset-7619912.pdf [917.38 kB]
asset-295990 -
m/download/23054664/asset-295990.pdf [103.40 kB]
asset-6633054 -
m/download/23054665/asset-6633054.pdf [2.64 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135