Cena: |
174,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
174,67 |
zł netto |
Cena: |
214,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
214,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Taśma LED 24V 14,5W 5m 310lm/W LS VAL-300/865/5/IP65 10X1 LEDV 4058075296275 LEDVANCE
Elastyczna Taśma, Pasek LED o długości 5m i stopniu ochrony IP65 z możliwością przycinania renomowanej i cenionej w branży oświetleniowej firmy Ledvance. Pasek LED o mocy 14,5W, wysokiej skuteczności świetlnej (300lm/m) oraz wysokiej trwałości. Taśma emituje zimną barwę światła o temperaturze barwowej 6500K. Taśma obustronnie zakończona przewodami, dzięki czemu bez problemu możemy przedłużać taśmy do dowolnych długości. Dodatkową zaletą taśmy jest bezproblemowa współpraca ze standardowymi ściemniaczami, użycie ściemniacza pozwala dostosować siłę światłą do danej chwili. Taśma przeznaczona do zastosowania wewnątrz oraz na zewnątrz budynku, taśmy LED swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim jako dekoracyjne oświetlenie tarasów, schodów, łazienek oraz podwieszanych sufitów.
Parametry techniczne: Taśma LED 24V 14,5W 5m 310lm/W LS VAL-300/865/5/IP65 10X1 LEDV 4058075296275 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna moc zestawu | 14.5 W |
| Minimalny kąt zgięcia | 30 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Barwa światła | Inne |
| Długość | 5000 mm |
| Długość pojedynczego segmentu | 100 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 110 ° |
| Klasa efektywności energetycznej zamontowanego źródła światła | A++, A+, A (LED) |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba źródeł światła na metr | 60 |
| Liczba źródeł światła na stopę | 18 |
| Moc lampy na metr | 3 W |
| Model | Taśma |
| Model samoprzylepny | tak |
| Napięcie lampy | 24 - 24 V |
| Przekrój przewodu | 0.5 mm² |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Z okablowaniem przelotowym |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Skuteczność świetlna oprawy | 103 lm/W |
| Sposób montażu | Montaż powierzchniowy |
| Stopień ochrony (NEMA) | 4 |
| Strumień świetlny na metr | 310 lm |
| Szerokość | 10 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Bezstopniowo |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 4.1 mm |
| Z końcówką | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z pokrywą ochronną | tak |
| Z zestawem połączeniowym | nie |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 20000 h |
Pliki do pobrania
asset-7821208 -
m/download/22513732/asset-7821208.pdf [231.82 kB]
asset-11463047 -
m/download/22513731/asset-11463047.pdf [1.83 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Taśma LED 24V 14,5W 5m 310lm/W LS VAL-300/865/5/IP65 10X1 LEDV 4058075296275 LEDVANCE
Polecane
Cena: |
2831brutto |
|
22 szt |
24h |
|
62 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135