Cena: |
3726,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3 726,76 |
zł netto |
Cena: |
4583,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4 583,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BIOLUX HCL CONTROL UNIT LEDV LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 54 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Urządzenie sterujące |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Rodzaj źródła zasilania | AC |
| Średnica | 84 mm |
| Wysokość | 54 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
asset-13046398 -
m/download/23053573/asset-13046398.pdf [137.90 kB]
asset-13063303 -
m/download/23053574/asset-13063303.pdf [137.88 kB]
asset-13096619 -
m/download/23053575/asset-13096619.pdf [245.42 kB]
asset-10522307 -
m/download/23053568/asset-10522307.pdf [2.79 MB]
asset-11434474 -
m/download/23053569/asset-11434474.pdf [2.84 MB]
asset-10522332 -
m/download/23053570/asset-10522332.pdf [2.81 MB]
asset-13077570 -
m/download/23053571/asset-13077570.pdf [392.69 kB]
asset-13077572 -
m/download/23053572/asset-13077572.pdf [393.03 kB]
asset-13026329 -
m/download/23053566/asset-13026329.pdf [2.84 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135