Cena: |
255,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
255,24 |
zł netto |
Cena: |
313,94 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
313,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: HIGH BAY LED ALU REFLECTOR 93W LEDV LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Akcesorium | tak |
| Część zamienna/zapasowa | tak |
| Długość | 415 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 65 ° |
| Kolor | Srebro |
| Materiał | Aluminium |
| Odbłyśnik perforowany | nie |
| Raster perforowany | nie |
| Rodzaj akcesorium/części | Reflektor/odbłyśnik |
| Rodzaj dyfuzora światła | Reflektor/odbłyśnik |
| Rodzaj pokrywy | Brak |
| Rodzaj rastra/odbłyśnika | Matowy |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Średnica | 415 mm |
| Wysokość/głębokość | 205 mm |
Pliki do pobrania
asset-10896664 -
m/download/23053479/asset-10896664.pdf [312.64 kB]
asset-11013112 -
m/download/23053478/asset-11013112.pdf [1.93 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135