Cena: |
37,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,64 |
zł netto |
Cena: |
46,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,30 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LEDTUBE T8 EXT P 1200 15W 865 LEDV LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | D |
| Materiał bańki | Szkło |
| Typ bańki | T8 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 15 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 1213 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 190.00 - 190.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 200000 |
| Moc lampy | 15.00 - 15.00 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 42 - 42 V |
| Prąd znamionowy | 350 - 350 mA |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 160 lm/W |
| Strumień świetlny | 2400 - 2400 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 50000 h |
| Średnica | 27 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM5 |
| Trzonek | G13 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 2400 lm |
Pliki do pobrania
asset-13130334 -
m/download/23064745/asset-13130334.pdf [299.74 kB]
asset-13219465 -
m/download/23064744/asset-13219465.pdf [164.34 kB]
asset-13216573 -
m/download/23064742/asset-13216573.pdf [2.62 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135