Cena: |
38,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,85 |
zł netto |
Cena: |
47,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
47,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LEDTUBE T5 EXT P HE35 1449 18W 840 LEDV LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | D |
| Materiał bańki | Szkło |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 18 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 1463 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Kąt wiązki | 180.00 - 180.00 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 200000 |
| Moc lampy | 18.00 - 18.00 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 41 - 41 V |
| Prąd znamionowy | 450 - 450 mA |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 155 lm/W |
| Strumień świetlny | 2800 - 2800 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 50000 h |
| Średnica | 17 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM5 |
| Trzonek | G5 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 2800 lm |
Pliki do pobrania
asset-13130334 -
m/download/23063737/asset-13130334.pdf [299.74 kB]
asset-13219465 -
m/download/23063736/asset-13219465.pdf [164.34 kB]
asset-13216573 -
m/download/23063733/asset-13216573.pdf [2.62 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co LEDTUBE T5 EXT P HE35 1449 18W 840 LEDV LEDVANCE
Cena: |
1589brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135