Cena: |
254,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
254,55 |
zł netto |
Cena: |
313,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
313,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa TRUSYS FLEX FEED IN BOX 5P WT LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Akcesorium | tak |
| Część zamienna/zapasowa | nie |
| Długość | 272 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 92 mm |
| Wysokość | 58 mm |
Pliki do pobrania
asset-13097034 -
m/download/23065115/asset-13097034.pdf [295.29 kB]
asset-13096273 -
m/download/23065113/asset-13096273.pdf [2.78 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135