Cena: |
123,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
123,30 |
zł netto |
Cena: |
151,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
151,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SMART+ ZB PLUG FS1 LEDV LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 55 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Szerokość | 55 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Z obsługą IFTTT | tak |
Pliki do pobrania
asset-13141557 -
m/download/23064510/asset-13141557.pdf [329.86 kB]
asset-13077351 -
m/download/23064509/asset-13077351.pdf [4.97 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135