Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Dekoracyjne punkty świetlne LED 6W 3000K ciepła ENDURA GARDEN 9 Dot 4058075478411 LEDVANCE
Punkty ENDURA GARDEN 9 Dot wykonana z wysokiej jakości poliwęglanu marki Ledvance, w kolorze jasnym, która odznacza się ładnym wzornictwem i dużą funkcjonalnością. Dzięki elementom montażowym, które są zawarte w zestawie, mamy pewność, iż instalacja jest łatwa i szybka. Przedstawione przez nas punkty świetlne zapewniają nam w ciemności bezpieczeństwo.
Parametry techniczne: Dekoracyjne punkty świetlne LED 6W 3000K ciepła ENDURA GARDEN 9 Dot 4058075478411 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | G |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 6 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 23 mm |
| Klasa ochronności | II |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Rodzaj dyfuzora światła | Brak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj oprawy | Grot |
| Rodzaj osprzętu | Elektroniczny układ zapłonowy (EVG) |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 63 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 480 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 23 mm |
| Średnica | 23 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Wysokość/głębokość | 96 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | tak |
| Z podstawą | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 25000 h |
Pliki do pobrania
asset-13048341 -
m/download/20267175/asset-13048341.pdf [189.21 kB]
asset-10638353 -
m/download/20267174/asset-10638353.pdf [432.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135