Cena: |
94,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,28 |
zł netto |
Cena: |
115,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
115,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa ogrodowa latarnia zewnętrzna E27 33cm Endura Classic Tradition 4058075206342 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość | 170 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | E27 |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj oprawy | Inne |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 170 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wysokość/głębokość | 325 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podstawą | tak |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Ze statecznikiem | nie |
Pliki do pobrania
asset-6936352 -
m/download/23057837/asset-6936352.pdf [666.54 kB]
asset-9170627 -
m/download/23057835/asset-9170627.pdf [1.47 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Lampa ogrodowa latarnia zewnętrzna E27 33cm Endura Classic Tradition 4058075206342 LEDVANCE
Cena: |
13435brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135