Cena: |
156,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
156,42 |
zł netto |
Cena: |
192,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
192,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SMART oprawa liniowa LED 18W 1900lm 2700 6500K szara LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | E |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Maksymalna moc zestawu | 18 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Połączenie elektryczne z systemem złączy | nie |
| System monitorowania funkcji awaryjnych | Brak |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 1900 - 1900 lm |
| Żywotność znamionowa L80/B10 przy 25°C | 30000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Odporność udarowa | IK06 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Długość | 1261 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | tak |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | tak |
| Liczba biegunów | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Skuteczność świetlna oprawy | 105 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1900 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 66 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura barwowa | 2700 - 6500 K |
| Wiele barw | Bezstopniowo |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Bezstopniowo |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 75 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 30000 h |
Pliki do pobrania
asset-13046002 -
m/download/23064371/asset-13046002.pdf [290.97 kB]
asset-13045836 -
m/download/23064369/asset-13045836.pdf [900.55 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135