Cena: |
60,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,92 |
zł netto |
Cena: |
74,93 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,93 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Panel LED 60x60 40W barwa neutralna 4000K 4000LM IP40 60x60 BIAŁY BEMKO
Innowacyjna konstrukcja oprawy BLM „MINTAL” sprawiła, że stały się one pierwszym takim rozwiązaniem dostępnym na rynku. Zastosowano w nim niespotykane dotąd rozwiązania układu diod prostopadłego do oświetlanej powierzchni. BLM jest świetną alternatywą dla klasycznych paneli LED - są przystosowane do montażu w suficie armstrong lub natynkowo za pomocą ramki. Ryflowania na tyle obudowy oraz podwójne ścianki ramy zapewniają sztywność. Oprawy z indeksem U19 posiadają współczynnik olśnienia mniejszy niż 19. Istnieje możliwość rozszerzenia stopnia szczelności oprawy do IP44.
Zastosowanie:
Parametry techniczne: Panel LED 60x60 40W barwa neutralna 4000K 4000LM IP40 60x60 BIAŁY BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna moc zestawu | 40 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Długość | 595 mm |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne matowe/satynowe |
| Montaż ścienny | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 4000 lm |
| Szerokość | 595 mm |
| Wysokość/głębokość | 26 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -10 - 45 °C |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 30000 h |
Pliki do pobrania
karta-katalogowa-luxmena-blm-mintal -
m/download/13117434/karta-katalogowa-luxmena-blm-mintal.pdf [1.11 MB]
Label_699656_big_color -
m/download/8658004/label-699656-big-color.pdf [69.99 kB]
certyfikat-tuv -
m/download/13118413/certyfikat-tuv.pdf [11.96 MB]
deklaracja-zgodnosci-ue-blm-2022 -
m/download/13118647/deklaracja-zgodnosci-ue-blm-2022.pdf [396.18 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co Panel LED 60x60 40W barwa neutralna 4000K 4000LM IP40 60x60 BIAŁY BEMKO
Cena: |
4457brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135