Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BY150P 1xSON250W IC IP65 Oprawa wnętrzowa przemysłowa typu High-bay
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK08 |
| alternatywny numer produktu | 871829105234000 |
| Bezpośredni-/pośredni regulowany niezależnie | NIE |
| Do oświetlenia awaryjnego | NIE |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | NIE |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | TAK |
| Klasa przeciwpożarowa „FF” | NIE |
| kod celny | 94051098 |
| kod eoc - długi | 871829105234000 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kuloodporny | NIE |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał odbłyśnika | Aluminium |
| minimum zamowienie | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 250 W |
| Napięcie znamionowe [V] | 230 V |
| Ograniczenie olśnienia UGR poprzeczne | 25 |
| Ograniczenie olśnienia UGR wzdłużne | 25 |
| Oprawka | E40 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Rodzaj obwodu | Z kompensacją równoległą |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik konwencjonalny KVG / niskostratny statecznik VVG z kompensacją |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Sposób montażu | Wiszący |
| Średnica [mm] | 434 mm |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 650 °C - 5 s |
| Wysokość/głębokość [mm] | 545.5 mm |
| Z pokrywą ochronną | TAK |
| Zapłonnik/starter | Cyfrowy |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera zapłonnik | TAK |
| Zawiera źródło światła | NIE |
| Źródło światła | Lampa sodowa wysokoprężna |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135