Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: TBS160 3xTL-D18W/840 HFS M2 SI oprawa wnętrzowa do wbudowania Impala
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Do oświetlenia awaryjnego | TAK |
| Do zabudowy sufitowej, klasa przeciwpożarowa „F z dachem” | TAK |
| Do zasilania przelotowego | TAK |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | TAK |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | TAK |
| Klasa przeciwpożarowa „FF” | TAK |
| kod eoc - długi | 871155969694200 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kuloodporny | TAK |
| Model obracany | TAK |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Oprawka | G13 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Połączenie elektryczne z systemem złącz | TAK |
| Przystosowana do wbudowania w ścianę | TAK |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | TAK |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj oprawy | Oprawa rastrowa |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny standardowy |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 960 °C - 5 s |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość/głębokość [mm] | 80 mm |
| Zapłonnik/starter | Nie wymagany |
| Zawiera układ sterujący | TAK |
| Zawiera zapłonnik | TAK |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Źródło światła | Świetlówka D=26 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135