Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oprawa hermetyczna 42,9W 6000lm IP65 IK08 WT120C G2 LED60S/840 4000K PSU 1500mm PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 88 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| alternatywny numer produktu | 871829184049700 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość [mm] | 1504 mm |
| Do montażu natynkowego | TAK |
| Do montażu sufitowego | TAK |
| Do montażu wbudowanego | TAK |
| Do oświetlenia awaryjnego | TAK |
| Do zabudowy sufitowej, klasa przeciwpożarowa „F z dachem” | TAK |
| Do zasilania przelotowego | TAK |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka wielokierunkowa |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | NIE |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | TAK |
| Klasa przeciwpożarowa „FF” | NIE |
| kod celny | 94051098 |
| kod eoc - długi | 871829184049700 |
| Kolor klosza/pokrywy | Brak |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| minimum zamowienie | 1 |
| Moc lampy dla wersji wielowatowej | Nie dotyczy |
| Moc zestawu [W] | 57 wat |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Odbłyśnik | Biały |
| Odbłyśnik obracany | NIE |
| Odpowiednie do montażu ściennego | TAK |
| Odpowiednie do stanowisk pracy z monitorami | TAK |
| Oprawka | Brak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Prąd znamionowy [mA] | 69 miliamper |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | TAK |
| Przystosowane do zawieszenia | TAK |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny standardowy |
| Rodzaj rastra | Brak |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Bez ściemniania |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Strumień świetlny [lm] | 6000 lumen |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 850 °C - 5 s |
| Test żarnika zgodnie z IEC 60695-2-10 | 850 °C - 5 s |
| Układ oświetlenia awaryjnego | Nie nadaje się |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość/głębokość [mm] | 96 mm |
| Z czujnikiem ruchu | TAK |
| Z czujnikiem światła | TAK |
| Z modułem oświetlenia awaryjnego | TAK |
| Zawiera układ sterujący | TAK |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | TAK |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
911401823880_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22768156/911401823880-eu-pl-pl-prof.fp [391.17 kB]
EPD-Philips-CoreLine-Waterproof-911401823880 -
m/download/22768176/epd-philips-coreline-waterproof-911401823880.pdf [638.31 kB]
Signify-Service-Tag-Logo -
m/download/22768177/signify-service-tag-logo.webp [14.81 kB]
CoreLine-waterproof-gen2-revit-complete -
m/download/22768160/coreline-waterproof-gen2-revit-complete.zip [3.44 MB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22768178/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
attachment"; filename -
m/download/22768175/attachment-filename.txt [7.39 kB]
attachment"; filename -
m/download/22768158/attachment-filename.txt [12.33 kB]
CoreLine waterproof WT120C G2 PSU_2023 05 -
m/download/22768159/coreline-waterproof-wt120c-g2-psu-2023-05.pdf [2.63 MB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-8DPP -
m/download/22768173/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-8dpp.webp [73.97 kB]
CL WP G2 - WT120C G2 - L1500 - Dimensional drawing -
m/download/22768157/cl-wp-g2-wt120c-g2-l1500-dimensional-drawing.webp [7.62 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-11DPP -
m/download/22768174/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-11dpp.webp [22.38 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-13DPP -
m/download/22768172/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-13dpp.webp [41.19 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-2DPP -
m/download/22768171/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-2dpp.webp [79.27 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-12DPP -
m/download/22768170/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-12dpp.webp [24.25 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-9DPP -
m/download/22768169/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-9dpp.webp [72.07 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-10DPP -
m/download/22768168/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-10dpp.webp [22.99 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-3DPP -
m/download/22768167/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-3dpp.webp [46.96 kB]
CoreLine_Waterproof_WT120C G2 PCU-7DPP -
m/download/22768166/coreline-waterproof-wt120c-g2-pcu-7dpp.webp [88.29 kB]
Coreline-Waterproof-WT120C-G2-ECD -
m/download/22768165/coreline-waterproof-wt120c-g2-ecd.pdf [449.18 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135