Cena: |
1050,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 050,00 |
zł netto |
Cena: |
1291,50 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 291,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LL120X LED90S/840 PSU DA20 5 WH Oprawa wnętrzowa linia szybkiego montażu
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| alternatywny numer produktu | 871829188184100 |
| Długość [mm] | 3450 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | NIE |
| EOC | 88184100 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa ochronności | I |
| kod celny | 94051098 |
| kod eoc - długi | 871829188184100 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 6 |
| minimum zamowienie | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 74 W |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Oprawka | Inne |
| Podział światła | Podwójne asymetryczne |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 650 °C - 5 s |
| Z obwodem master-slave | NIE |
| Z szyną zasilającą | NIE |
| Z wyprowadzeniem punktowym (z wylotem do zawieszenia) | NIE |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
03c05d0947d840d7a635a4a400b764b2 -
m/download/20863978/03c05d0947d840d7a635a4a400b764b2.webp [26.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135