Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LL120X LED152S/830 PSD WB 7 WH Oprawa wnętrzowa linia szybkiego montażu
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| alternatywny numer produktu | 871829188202200 |
| Długość [mm] | 1900 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | NIE |
| EOC | 88202200 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa ochronności | I |
| kod celny | 94051098 |
| kod eoc - długi | 871829188202200 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 6 |
| minimum zamowienie | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 124 W |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Oprawka | Inne |
| Podział światła | Szerokostrumieniowy |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Transformator elektroniczny DALI |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 650 °C - 5 s |
| Z obwodem master-slave | NIE |
| Z szyną zasilającą | NIE |
| Z wyprowadzeniem punktowym (z wylotem do zawieszenia) | NIE |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Źródło światła | Inne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135