Cena: |
38,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,96 |
zł netto |
Cena: |
47,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
47,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Plafon lampa LED 230V 18W IP44 IK10 neutralna NYMPHEA ECO 2 ROUND SLI031020NW. Spectrum Led
Kod SLI031020NW
Moc 18 W
Prąd 150 mA
Napięcie 230 V
Klasa energetyczna G
Zużycie energii 18 kWh/1000h
Częstotliwość 50 Hz
Klasa ochronności PP II
Zasilacz w komplecie +
Współczynnik mocy 0.5
Strumień świetlny użytkowy* 1250 lm (360°)
Strumień świetlny** 1250 lm (360°)
Skuteczność świetlna 69 lm/W
Barwa światła NW
Kąt rozsyłu światła 120 °
UGR <25
RA 80
Jednolitość barw SDCM max 5
Zakres temperatur pracy -20/+40 °
Trwałość 17000 h
Materiał obudowy PLASTIC
IK 10
Klasa szczelności IP44
Kolor BIAŁY
Wymiary (AxBxC) 260X55 mm
Waga 0.6 kg
Do użytku WEWNĄTRZ,ZEWNĄTRZ
Sposób montażu NATYNKOWY
Zastosowanie INT/EXT
Made in PRC
Parametry techniczne: Plafon lampa LED 230V 18W IP44 IK10 neutralna NYMPHEA ECO 2 ROUND SLI031020NW. Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | tak |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 18 W |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Barwa światła | Biały |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | tak |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1250 lm |
| Średnica zewnętrzna | 260 mm |
| Temperatura barwowa | 3600 - 4800 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 65 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135