Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza SON 70W E E27 CO 1CT/24 928486700091 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 152 mm |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393250 |
| Kształt bańki | Elipsoida |
| Liczba jarzników | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 70 W |
| Model | Matowy |
| Nie zawiera rtęci | NIE |
| Oświetlenie roślin | NIE |
| Powlekane | TAK |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 80 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 5600 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 28000 h |
| Średnica [mm] | 70 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2000 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 20-39 |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
| Zamiennik lamp rtęciowych | NIE |
Pliki do pobrania
lrdd1_son -
m/download/23690122/lrdd1-son.webp [2.15 kB]
928486700091_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690121/928486700091-eu-pl-pl-prof.fp [463.98 kB]
Label_473291_big_color -
m/download/23690124/label-473291-big-color.pdf [69.03 kB]
Fiche_473291_pl -
m/download/23690125/fiche-473291-pl.pdf [324.18 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690126/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-HPS-003 -
m/download/23690123/gl-hid-hps-003.pdf [299.30 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135