Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MASTER CityWh CDO-TT Plus 250W 830 3000K barwa ciepła E40 928082319230 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| czas dostawy | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 250 mm |
| Filtr UV | NIE |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393290 |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła [W] | 250 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 92 V |
| Nazwa | lampa |
| Powlekane | NIE |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 113 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 28300 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 23000 h |
| Średnica [mm] | 46 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | TAK |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
lrdd1_cdo-tt_0001 -
m/download/23689888/lrdd1-cdo-tt-0001.webp [2.68 kB]
928082319230_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23689887/928082319230-eu-pl-pl-prof.fp [513.59 kB]
Label_473329_big_color -
m/download/23689890/label-473329-big-color.pdf [68.70 kB]
Fiche_473329_pl -
m/download/23689891/fiche-473329-pl.pdf [377.56 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23689892/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHO-003 -
m/download/23689889/gl-hid-cmho-003.pdf [286.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135