Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MASTER CityWh CDO-ET Plus 150W 828 E40 928154908835 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| czas dostawy | 2 |
| Długość całkowita [mm] | 223 mm |
| Filtr UV | NIE |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393290 |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Elipsoida |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła [W] | 150 W |
| Model | Matowy |
| Napięcie lampy [V] | 82 V |
| Powlekane | TAK |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 106 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 15100 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 27000 h |
| Średnica [mm] | 90 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2830 K |
| Trzonek | E40 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | TAK |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
928154908835_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690084/928154908835-eu-pl-pl-prof.fp [490.77 kB]
Label_473400_big_color -
m/download/23690087/label-473400-big-color.pdf [68.39 kB]
Fiche_473400_pl -
m/download/23690088/fiche-473400-pl.pdf [379.05 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690089/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHO-003 -
m/download/23690086/gl-hid-cmho-003.pdf [286.39 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135