Cena: |
97,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
97,00 |
zł netto |
Cena: |
119,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
119,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MASTERC CDM-T Elite 50W 942 G12 1CT 928080015131 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| czas dostawy | 2 |
| Długość całkowita [mm] | 100 mm |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393290 |
| Kolor | Brak |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła [W] | 50 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 85 V |
| Powlekane | NIE |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 100 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 5000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 15000 h |
| Średnica [mm] | 19 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 4200 K |
| Trzonek | G12 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | TAK |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-T-E_0004 -
m/download/22797549/lrdd1-cdm-t-e-0004.webp [2.51 kB]
928080015131_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22797548/928080015131-eu-pl-pl-prof.fp [482.34 kB]
Label_1519238_big_color -
m/download/22797550/label-1519238-big-color.pdf [69.05 kB]
Fiche_1519238_pl -
m/download/22797551/fiche-1519238-pl.pdf [368.87 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22797552/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135