Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza CDM-Rm Elite Mini 20W 830 3000K barwa ciepła GX10 MR16 10D 928191005331 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| czas dostawy | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 62.5 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | TAK |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 11 ° |
| klasa energetyczna | A |
| kod celny | 85393290 |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła [W] | 22 W |
| Napięcie lampy [V] | 90 V |
| Powlekane | NIE |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 53 lm/W |
| Średnica [mm] | 50 mm |
| Światłość [cd] | 12500 cd |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Trzonek | GX10 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wymagana oprawa zamknięta | NIE |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-RM_0001 -
m/download/23690425/lrdd1-cdm-rm-0001.webp [3.45 kB]
928191005331_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690424/928191005331-eu-pl-pl-prof.fp [636.16 kB]
Label_473266_big_color -
m/download/23690426/label-473266-big-color.pdf [70.26 kB]
Fiche_473266_pl -
m/download/23690427/fiche-473266-pl.pdf [357.13 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690428/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135