Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MHN-TD 150W 730 3000K barwa ciepła RX7s 1CT/12 928482500092 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 135 mm |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A+ |
| klasa energetyczna | A+ |
| kod celny | 85393290 |
| Kolor | Inne |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Kwarc |
| Moc źródła światła [W] | 150 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 86 V |
| Powlekane | NIE |
| Pozycja pracy | p45 |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 87 lm/W |
| Strumień świetlny [lm] | 13800 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 10500 h |
| Średnica [mm] | 22.5 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Trzonek | RX7s |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 70-79 |
| Wymagana oprawa zamknięta | TAK |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
f7945481b5ad4ff69d23a4a300ca48e5 -
m/download/21735597/f7945481b5ad4ff69d23a4a300ca48e5.webp [24.24 kB]
33bfff5aa3bb4b238f04a4a300ca4ef1 -
m/download/16968984/33bfff5aa3bb4b238f04a4a300ca4ef1.webp [10.71 kB]
fp928482500092-pss-pl_pl -
m/download/16968983/fp928482500092-pss-pl-pl.pdf [418.66 kB]
c0a0a3d687a141e994e8adad00fd8975 -
m/download/16968985/c0a0a3d687a141e994e8adad00fd8975.pdf [70.38 kB]
2793e32b949740089647adad00fdb6a5 -
m/download/16968986/2793e32b949740089647adad00fdb6a5.pdf [343.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135