Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: EcoCl CH 28W E14 230V T25L CL 1CT/20 SRP Halogen 230V
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 86 mm |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | D |
| klasa energetyczna | 0 |
| kod celny | 85392192 |
| Kształt bańki | Cylindryczny, jednostronnie trzonkowany |
| Moc źródła światła [W] | 28 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 230 V |
| Skręcony | NIE |
| Strumień świetlny [lm] | 370 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 2000 h |
| Średnica [mm] | 25 mm |
| Technika podczerwieni (IRC) | NIE |
| Temperatura barwowa [K] | 2800 K |
| Trzonek | E14 |
Pliki do pobrania
3dbc6543-e4f5-45b0-a3bb-a4a300ae16e1_96 -
m/download/21552854/3dbc6543-e4f5-45b0-a3bb-a4a300ae16e1-96.gif [45.73 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135