Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa wyładowcza MC CDM-R Elite 35W 930 E27 PAR30L 10D 928108100630 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| czas dostawy | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 120 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | TAK |
| Filtr UV | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Kąt rozsyłu światła [°] | 9 ° |
| klasa energetyczna | A |
| kod celny | 85393290 |
| Lampa solaryjna | NIE |
| Materiał jarznika | Ceramika |
| Moc źródła światła [W] | 35 W |
| Napięcie lampy [V] | 80 V |
| Powlekane | NIE |
| Skuteczność świetlna [lm/W] | 69 lm/W |
| Średnica [mm] | 95 mm |
| Światłość [cd] | 49000 cd |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wymagana oprawa zamknięta | NIE |
| Wymagany zewnętrzny statecznik | TAK |
| Wymagany zewnętrzny zapłonnik | TAK |
Pliki do pobrania
LRDD1_CDM-R-E_0002 -
m/download/23690404/lrdd1-cdm-r-e-0002.webp [3.04 kB]
928108100630_EU.pl_PL.PROF -
m/download/23690403/928108100630-eu-pl-pl-prof.fp [606.96 kB]
Label_473362_big_color -
m/download/23690406/label-473362-big-color.pdf [68.73 kB]
Fiche_473362_pl -
m/download/23690407/fiche-473362-pl.pdf [386.44 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/23690408/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
GL-HID-CMHI-003 -
m/download/23690405/gl-hid-cmhi-003.pdf [317.92 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135