Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Economy Stick 11W WW E27 220-240 1PF/6 Świetlówka kompaktowa zintegrowana
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 827 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| czas dostawy | 1 |
| Długość całkowita [mm] | 138 mm |
| Do stosowania w zasilaniu awaryjnym z napięciem stałym | TAK |
| ilość cenowa | 1 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa energetyczna | A |
| klasa energetyczna | A |
| kod celny | 85393190 |
| Kształt bańki | Prosty |
| Moc źródła światła [W] | 11 W |
| Napięcie lampy [V] | 220 V |
| Odpowiednie do częstego załączania | NIE |
| Promiennik UV black light | NIE |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Brak |
| Strumień świetlny [lm] | 660 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 6000 h |
| Średnica [mm] | 40.4 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2700 K |
| Trzonek | E27 |
| Wbudowany czujnik zmierzchowy | NIE |
| Zakres częstotliwości [Hz] | 50 Hz |
| Zastosowanie zewnętrzne | NIE |
Pliki do pobrania
ba3246da4d7843a7adeea4a300b31ef3 -
m/download/21536696/ba3246da4d7843a7adeea4a300b31ef3.webp [39.93 kB]
fp929689116501-pss-pl_pl -
m/download/8669298/fp929689116501-pss-pl-pl.pdf [330.89 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135