Cena: |
78,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
78,83 |
zł netto |
Cena: |
96,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
96,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa oświetleniowa z czujnikiem ruchu PIRES ECO DL-25O E27 IP44 19000 KANLUX
Kanlux PIRES to plafoniera o minimalistycznym wyglądzie, którą dzięki stopniowi szczelności IP44 zastosujemy również na zewnątrz. Dla większego komfortu proponujemy Wam również wersje wyposażone w mikrofalowy czujnik ruchu (kod 19000 i 8810), którego zasięg wynosi 9 metrów).
Informacje podstawowe
Waga i wymiary
Dodatkowe funkcje
Dane techniczne
Parametry techniczne: Oprawa oświetleniowa z czujnikiem ruchu PIRES ECO DL-25O E27 IP44 19000 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do lamp o mocy | 0 - 25 W |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | E27 |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Średnica zewnętrzna | 277 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 110 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 35 °C |
Pliki do pobrania
19000 -
m/download/14764866/19000.pdf [493.13 kB]
CE_402 PIRES ECO DL-25O v3 PL -
m/download/13163748/ce-402-pires-eco-dl-25o-v3-pl.pdf [770.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa oświetleniowa z czujnikiem ruchu PIRES ECO DL-25O E27 IP44 19000 KANLUX
Cena: |
19859brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135