Cena: |
19,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
19,90 |
zł netto |
Cena: |
24,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,48 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Świetlówka kompaktowa - DTWIST 23W/827 220-240V E27 10X1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 825 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 135 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Moc źródła światła | 23 W |
| Napięcie lampy | 220 - 240 V |
| Strumień świetlny | 1550 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 8000 h |
| Średnica | 56 mm |
| Temperatura barwowa | 2500 K |
| Trzonek | E27 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135