Cena: |
3,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,02 |
zł netto |
Cena: |
3,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka halogenowa 1000W R7s 230V 189mm J-1000W 10418 KANLUX
Dane techniczne
Parametry techniczne: Żarówka halogenowa 1000W R7s 230V 189mm J-1000W 10418 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 1000 kWh |
| Długość całkowita | 189 mm |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Moc źródła światła | 1000 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 220 - 240 V |
| Strumień świetlny | 16000 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 2000 h |
| Średnica | 12 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Trzonek | R7s |
Pliki do pobrania
10418.pdf [2022-04-05 14:20, 900.11 kB]
10418.pdf [2022-04-05 14:20, 900.11 kB]
10418[2].pdf [2022-10-13 09:28, 450.26 kB]
10418 -
m/download/14764814/10418.pdf [456.95 kB]
ID0069_CE v4 PL -
m/download/13163700/id0069-ce-v4-pl.pdf [842.93 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135