Cena: |
3,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,41 |
zł netto |
Cena: |
4,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
48 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED E27 230V 7W GLS 600lm ciepła WOJ+13900 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+13900
- szeroki kąt świecenia 270°
Informacje o produkcie
Parametry techniczne: Żarówka LED E27 230V 7W GLS 600lm ciepła WOJ+13900 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Długość | 112 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 61 mm |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18604069/karta-katalogowa-en.pdf [977.97 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18604070/karta-katalogowa-de.pdf [976.13 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18604071/karta-katalogowa-pl.pdf [976.24 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Żarówka LED E27 230V 7W GLS 600lm ciepła WOJ+13900 Spectrum Led
Polecane
Cena: |
468brutto |
|
708 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
860brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
1197brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
514 SZT |
10 dni |
Cena: |
666brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
408brutto |
|
40 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
867brutto |
|
3 SZT |
24h |
Cena: |
2315brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
949brutto |
|
1 OPK |
24h |
Cena: |
2869brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
204brutto |
|
20 SZT |
24h |
Cena: |
683brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1000 SZT |
10 dni |
Cena: |
621brutto |
|
43 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135