Cena: |
4,54 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,54 |
zł netto |
Cena: |
5,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: LED TUBE T8 SMD 2835 10W WW 26X600 glass WOJ22300 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+22300
Parametry techniczne: LED TUBE T8 SMD 2835 10W WW 26X600 glass WOJ22300 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 10 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 600 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 26000 h |
| Średnica | 26 mm |
| Trzonek | G13 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135