Cena: |
2,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,50 |
zł netto |
Cena: |
3,07 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,07 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka Led świecowa DECO E14 230V 4W 340lm 6000K ciepła biel WOJ13046 Spectrum Led
https://catalog.spectrumled.pl/en/product/data_sheet_new/WOJ+13046
Parametry techniczne: Żarówka Led świecowa DECO E14 230V 4W 340lm 6000K ciepła biel WOJ13046 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 4 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość | 120 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Kształt bańki | Świecowy |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Opalizowany |
| Średnia trwałość znamionowa | 17000 h |
| Średnica | 37 mm |
| Trzonek | E14 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
_WOJ13046 -
m/download/18603946/woj13046.pdf [751.89 kB]
WOJ13046_WOJ13046 -
m/download/18603947/woj13046-woj13046.pdf [752.20 kB]
WIECZKA_LED_4W_E-14_DECO_DECO_WOJ13046 -
m/download/18603948/wieczka-led-4w-e-14-deco-deco-woj13046.pdf [751.55 kB]
Karta katalogowa en -
m/download/16722663/karta-katalogowa-en.pdf [751.96 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/16722664/karta-katalogowa-de.pdf [752.15 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16722665/karta-katalogowa-pl.pdf [751.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135