Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ST440T LED17S/840 PSU WB II WH Projektor EcoStyle
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 112 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość [mm] | 230 mm |
| Do montażu na zaciski | TAK |
| Do montażu sufitowego | TAK |
| Do montażu ściennego | TAK |
| Do zasilania przelotowego | TAK |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka średniokątna 20-40° |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | TAK |
| kod eoc - długi | 871869625917700 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc zestawu [W] | 18 wat |
| Montaż do podłoża | TAK |
| Montaż na szynie prądowej | TAK |
| Montaż na trawersie | TAK |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Odbłyśnik | Inne |
| Oprawka | Inne |
| Podział światła | Symetryczny |
| Prąd znamionowy [mA] | 70 mA |
| Przystosowane do zawieszenia | TAK |
| Regulacja | Obrotowe i uchylne |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rodzaj osprzętu | Transformator elektroniczny |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Bez ściemniania |
| Strumień świetlny [lm] | 1700 lumen |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 90-100 |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość/głębokość [mm] | 194 milimetr |
| Z czujnikiem ruchu | TAK |
| Z czujnikiem światła | TAK |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
9d2f9eb7aecb4e43925ca89e00f48b4e -
m/download/20933174/9d2f9eb7aecb4e43925ca89e00f48b4e.webp [150.21 kB]
98d7c9ac-0703-4678-816b-a58a0014c04e -
m/download/5701001/98d7c9ac-0703-4678-816b-a58a0014c04e.pdf [441.74 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135