Cena: |
648,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
648,15 |
zł netto |
Cena: |
797,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
797,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Lampka Do Czytania Led 3,2 W Tytanowa 067657 LEGRAND
Oświetlenie sygnalizacyjne Mechanizm do wyposażenia w - uchwyt montażowy - ramkę Lampka do czytania LED 3,2 W - Tytanowa - Strumień świetlny 110 lumenów (odpowiednik 15 W żarówki) - Pobór mocy 3,2 W - Trwałość 40 000 h - Instalasja w puszce o głęgokości min. 50 mm - Długość lampy 330 mm
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Lampka Do Czytania Led 3,2 W Tytanowa 067657 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | Brak |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Długość | 45 mm |
| Długość wbudowania | 32 mm |
| Do lamp o mocy | 3.3 - 3.3 W |
| Do montażu natynkowego | nie |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka wielokierunkowa/rozproszona |
| Klasa ochronności | Brak |
| Kolor obudowy | Tytan |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Montaż ścienny | tak |
| Napięcie znamionowe | 230 - 250 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | Inne |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Przekrój przewodu | 1.5 mm² |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany napięciowo |
| Rodzaj rastra | Brak |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 110 lm |
| Szerokość | 45 mm |
| Szerokość wbudowania | 45 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | tak |
| Średnica zewnętrzna | 53 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 362 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 32 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Lakierowanie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | nie |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -5 - 35 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
067656_57_instrukcja_pl[1].pdf [2022-09-14 13:06, 1.50 MB]
kg664[1].pdf [2022-09-14 13:03, 1.52 MB]
F02054EN-00 -
m/download/22629512/f02054en-00.pdf [1.08 MB]
LE08219AA -
m/download/22629513/le08219aa.pdf [1.23 MB]
LGCFMNLLIN -
m/download/22629514/lgcfmnllin.pdf [404.49 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Lampka Do Czytania Led 3,2 W Tytanowa 067657 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135