Cena: |
519,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
519,15 |
zł netto |
Cena: |
638,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
638,56 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
8 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BY021P G2 LED205S/840 PSU WB GR Oprawa Highbay produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | E |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 168 W |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Spełnia min. kryterium trwałości użytk. EIA L90 (przy 50 000 godzin w tq = 25°C) | nie |
| Zachowanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 70 % |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK06 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Do lamp o mocy | 137 - 168 W |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Do oświetlenia dodatkowego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kolor odbłyśnika | Inne |
| Kuloodporny | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 6 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 8 |
| Materiał odbłyśnika | Inne |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Odbłyśnik | Brak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | Brak |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy | 700 - 860 mA |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 54.1 - 59.9 mA |
| Przekrój przewodu | 1 mm² |
| Rodzaj dyfuzora światła | Soczewka refrakcyjna |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Skuteczność świetlna oprawy | 122 lm/W |
| Sposób montażu | Wiszący |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 20500 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Średnica zewnętrzna | 355 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM5 |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Utrzymanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 70 % |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik awaryjności przy śr. żywotności 50.000 h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 7.5 % |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 0.2 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 93 mm |
| Z pokrywą ochronną | tak |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Ze statecznikiem | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 35 - 35 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 35000 h |
Pliki do pobrania
LDR-back G2 DPP -
m/download/20169680/ldr-back-g2-dpp.webp [110.70 kB]
Lens view-LDR G2 DPP -
m/download/20169681/lens-view-ldr-g2-dpp.webp [86.08 kB]
Side-LDR G2 DPP -
m/download/20169682/side-ldr-g2-dpp.webp [69.55 kB]
Ledinaire High-bay_BY021P_back_DPP1 -
m/download/20169683/ledinaire-high-bay-by021p-back-dpp1.webp [301.46 kB]
Ledinaire High-bay_BY021P_front_DPP2 -
m/download/20169684/ledinaire-high-bay-by021p-front-dpp2.webp [137.46 kB]
Ledinaire High-bay_BY021P_with hook_DPP3 -
m/download/20169685/ledinaire-high-bay-by021p-with-hook-dpp3.webp [126.39 kB]
Ledinaire High-bay_BY020P_connector_DPP5 -
m/download/20169686/ledinaire-high-bay-by020p-connector-dpp5.webp [57.73 kB]
Ledinaire High-bay_BY020P_with hook 2_DPP4 -
m/download/20169687/ledinaire-high-bay-by020p-with-hook-2-dpp4.webp [110.79 kB]
911401642307_EU.pl_PL.PROF -
m/download/20169674/911401642307-eu-pl-pl-prof.fp [400.06 kB]
Lediniare Highbay MI_bracket addition -
m/download/20169676/lediniare-highbay-mi-bracket-addition.pdf [722.49 kB]
Ledinaire_Highbay_BY020P_BY021P_G2-MI_1 -
m/download/20169677/ledinaire-highbay-by020p-by021p-g2-mi-1.pdf [1.14 MB]
EPD-Philips-BY021P-G2-LED205S-840-PSU-WB-GR-911401642307 -
m/download/20169688/epd-philips-by021p-g2-led205s-840-psu-wb-gr-911401642307.pdf [636.51 kB]
8e6f37fdc2cc45e6af12adac00c0ae42 -
m/download/20169679/8e6f37fdc2cc45e6af12adac00c0ae42.pdf [430.67 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135