Cena: |
8,04 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,04 |
zł netto |
Cena: |
9,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED Kulka 7W=60W 806lm / 4000K barwa neutralna lustre 7-60W E27 840 P48 FR PHILIPS
Informacje ogólne
Dane techniczne oświetlenia
Eksploatacja i połączenie elektryczne
Temperatura
Sterowanie i Ściemnianie
Mechanika i korpus
Zatwierdzenie i Aplikacja
Parametry techniczne: Żarówka LED Kulka 7W=60W 806lm / 4000K barwa neutralna lustre 7-60W E27 840 P48 FR PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stosowania ze statecznikiem magnetycznym | nie |
| Do ściemniaczy Bluetooth | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy Wi-Fi | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | E |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 7 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 93 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 50000 |
| Moc lampy | 7 - 7 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 59 - 59 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Matowy |
| Skuteczność świetlna | 115 lm/W |
| Strumień świetlny | 806 - 806 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 48 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E27 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1086 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 1.07 |
| Współczynnik mocy | 0.51 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem zmierzchowym | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 806 lm |
Pliki do pobrania
LEDlustre_CorePro_P48_E27_FR-DDT -
m/download/22776803/ledlustre-corepro-p48-e27-fr-ddt.webp [2.94 kB]
929002973202_EU.pl_PL.PROF -
m/download/22776802/929002973202-eu-pl-pl-prof.fp [801.94 kB]
Label_453215_big_color -
m/download/22776805/label-453215-big-color.pdf [67.64 kB]
Fiche_453215_pl -
m/download/22776806/fiche-453215-pl.pdf [492.70 kB]
LEDlustre_CorePro_7W_P48_E27_840_FR-IES -
m/download/22776804/ledlustre-corepro-7w-p48-e27-840-fr-ies.ies [1.78 kB]
Philips_logo_CMYK -
m/download/22776808/philips-logo-cmyk.webp [8.46 kB]
EPD-Philips-Candles-and-Lustres-Plastic-Candles-and-Lustres-Plastic-15k-Ref-929003767238-EPD -
m/download/22776807/epd-philips-candles-and-lustres-plastic-candles-and-lustres-plastic-15k-ref-929003767238-epd.pdf [801.01 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135