Cena: |
212,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
212,57 |
zł netto |
Cena: |
261,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
261,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RC132V G5 36S/840 PSU W60L60 OC Oprawa sufitowa do wbudowania produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | tak |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | D |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Maksymalna moc zestawu | 28.5 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Spełnia min. kryterium trwałości użytk. EIA L90 (przy 50 000 godzin w tq = 25°C) | nie |
| Zachowanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 90 % |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 595 mm |
| Długość wbudowania | 595 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka wielokierunkowa/rozproszona |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 21 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 30 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne strukturyzowane |
| Montaż ścienny | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawka | Inne |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Prąd znamionowy | 160 - 160 mA |
| Przekrój przewodu | 0.75 mm² |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj dyfuzora światła | Soczewka / układ optyczny / panel |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rodzaj rastra | Brak |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 125 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 3600 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 595 mm |
| Szerokość wbudowania | 595 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM3 |
| Typ połączenia | Inne |
| Ujednolicony wskaźnik olśnienia (UGR) | 19 |
| Utrzymanie strum. świetln. przy śr. żywotności 50.000h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 90 % |
| Wartość efektu stroboskopowego SVM | 0.4 |
| Wartość migotania Pst LM | 1 |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik awaryjności przy śr. żywotności 50.000 h, w temp. otocz. 25°C (tq) | 5 % |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 20 |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Wysokość/głębokość | 62 mm |
| Wysokość/głębokość wbudowania | 126 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Malowanie proszkowe |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 100000 h |
Pliki do pobrania
911401841184_EU.pl_PL.PROF -
m/download/20171861/911401841184-eu-pl-pl-prof.fp [435.96 kB]
EPD-Philips-CoreLine-panel-RC132V-G5-36S-840-PSU-W60L60-OC-911401841184 -
m/download/20171879/epd-philips-coreline-panel-rc132v-g5-36s-840-psu-w60l60-oc-911401841184.pdf [638.79 kB]
63-UN-LEDPanel-CoreLine-panel-G5-W60L60-SM-Signify -
m/download/20171867/63-un-ledpanel-coreline-panel-g5-w60l60-sm-signify.zip [306.72 kB]
_RC132V36S840OCG5PSUW60L60 -
m/download/20171878/rc132v36s840ocg5psuw60l60.ldt [2.76 kB]
_RC132V36S840OCG5PSUW60L60 -
m/download/20171864/rc132v36s840ocg5psuw60l60.ies [3.46 kB]
Mounting Instructions- CoreLine panel G5_standard codes -
m/download/20171866/mounting-instructions-coreline-panel-g5-standard-codes.pdf [6.71 MB]
Mounting Instructions- CoreLine panel G5_standard codes_v4 -
m/download/20171865/mounting-instructions-coreline-panel-g5-standard-codes-v4.pdf [7.22 MB]
CoreLine panel G5-W60L60 PSU OC -
m/download/20171862/coreline-panel-g5-w60l60-psu-oc.webp [8.71 kB]
35cc1e1951c7439ea261b00500ee4227 -
m/download/20171863/35cc1e1951c7439ea261b00500ee4227.webp [56.86 kB]
Coreline panel G5_PSU driver_DPP -
m/download/20171877/coreline-panel-g5-psu-driver-dpp.webp [64.18 kB]
Coreline panel G5_OC optical _DPP -
m/download/20171875/coreline-panel-g5-oc-optical-dpp.webp [399.26 kB]
Coreline panel G5_Ceiling_DPP -
m/download/20171874/coreline-panel-g5-ceiling-dpp.webp [180.88 kB]
Coreline panel G5_backside_PSU driver_DPP -
m/download/20171873/coreline-panel-g5-backside-psu-driver-dpp.webp [51.91 kB]
CL Panel G5_PSU driver and Quick connector_DPP -
m/download/20171872/cl-panel-g5-psu-driver-and-quick-connector-dpp.webp [46.17 kB]
6b2175b133e146cbbc07adbe00daa949 -
m/download/20171871/6b2175b133e146cbbc07adbe00daa949.pdf [6.58 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135