Cena: |
1,95 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,95 |
zł netto |
Cena: |
2,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
87 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: E-27 25W/ 24V IN WOJ10472 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 25 kWh |
| Długość całkowita | 105 mm |
| Do lodówek | tak |
| Do piekarników | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Biały |
| Krypton | tak |
| Kształt bańki | Kształt gruszki |
| Moc źródła światła | 25 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 24 - 24 V |
| Ochrona antyrozpryskowa | tak |
| Podwójna skrętka | tak |
| Strumień świetlny | 230 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 1000 h |
| Średnica | 60 mm |
| Trzonek | E27 |
| Wstrząsoodporna | tak |
| Zastosowanie specjalne | Inne |
| Żarnik węglowy | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135